
vidaXL Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre
Produktinformasjon
Opplev Komfort og Stil med vidaXL Sengeramme Grå Sonoma
Skap en oase av ro og avslapning i ditt soverom med vår vidaXL Sengeramme i grå sonoma-design. Denne dobbeltsengen med en bredde på 200 cm og en lengde på 200 cm er laget for å gi deg den ultimate søvnopplevelsen.
Holdbar Konstruksjon
- Utført i konstruert tre av eksepsjonell kvalitet
- Sterk, stabil og fuktighetsbestandig for langvarig bruk
Stabil Støtte
- Solid treben sikrer stabilitet og sikkerhet
- Kryssfiner-lameller gir jevn vektfordeling for optimal komfort
Denne sengerammen er designet for å passe perfekt til en madrass på 200 x 200 cm (madrass ikke inkludert). Monteringen er enkel, og du vil raskt kunne nyte den luksuriøse følelsen av vidaXL Sengeramme Grå Sonoma i ditt eget hjem.
Ta kontroll over din søvnkvalitet og legg til et snev av eleganse med denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Skap ditt drømmesoverom i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn


Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 203x203cm |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Bredde | 200 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 203x203 |
| Sengebredde | 200cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 33.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn



Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 519,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














