
vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double
Ta den moderne ruten til ditt soverom med denne sengerammen i tre! Den vil være et praktisk og dekorativt tillegg til interiøret. Heltre furu: Heltre furu er et vakkert naturmateriale. Furu har en rett årring, og knutene gir materialet dets særegne, rustikke utseende. Stabil sengeramme: Trerammen sikrer holdbarhet og stabilit......
fra 1 399,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double
vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double er den perfekte blandingen av funksjonalitet og stil for ditt soverom. Denne sengerammen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
Elegant design og holdbar konstruksjon
- Materiale: Laget av heltre furu for varig holdbarhet
- Størrelse: Passer til en dobbeltseng med mål 135x190 cm
- Fargevalg: Tilgjengelig i brun eller svart for å matche din personlige stil
- Stabil konstruksjon: Trerammen sikrer stabilitet og støtte gjennom natten
- Lett montering: Enkel å sette sammen for umiddelbar bruk
Ta den moderne ruten til soverommet ditt med vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double. Denne sengerammen kombinerer funksjonalitet med et tiltalende design som vil forbedre innredningen din.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 719,-
1 749,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun, Svart |
| Sengemål | 135x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Heltre 135x190 cm Double Sängram |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
Mål
| Sengelengde | 190cm |
| Sengebredde | 140cm, 180cm |
| Lengde | 190.0 cm |
| Bredde | 135 cm |
Generelt
| Sengetype | Dobbelseng |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-1%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 789,-
3 839,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu
1 689,-
1 719,-
1

-2%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 399,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre 135x190 cm 4FT6 Double blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Seng med lagring og madrass Gråbrun 200 x 200 cm Polyester Seng med lagring og LED med LED Mørkegrå 140 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrå 200 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrønn 100 x 200 cm
Sengestamme med hodegjerde Mørkegrå 90 x 190 cm Stoff Seng med lagring og LED med madrass Lysegrå 120 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Gråbrun 180 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass med lagring Rosa 100 x 200 cm
Sengestamme med hodegjerde Mørkegrå 180 x 200 cm Fløyel Seng med lagring og LED med madrass Svart 140 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Svart 200 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrønn 100 x 200 cm














