
vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287041726
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm
Skap en tidløs atmosfære i soverommet ditt med vår vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm. Denne klassiske sengerammen er laget av solid furu, et naturlig vakkert materiale som gir en rustikk sjarm til rommet.
Holdbarhet og komfort i ett
- Materiale: Laget av heltre furu for langvarig holdbarhet
- Design: Enkeltseng med mål 75x190 cm, perfekt for en god natts søvn
- Komfort: Kryssfiner-lameller sikrer jevn vektfordeling for optimal støtte
Vår sengeramme er designet for å gi deg en komfortabel opplevelse hver natt. Enten du vil slappe av med en bok eller bare nyte en god natts søvn, vil denne sengerammen dekke alle dine behov.
Spesifikasjoner:
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 190 cm
- Bredde: 75 cm
Ta soverommet ditt til neste nivå med vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm. Skap et koselig og stilfullt miljø med denne elegante sengerammen som vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ditt hjem.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn


Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287041726 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Furu |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL 2FT6 Small Single Sängram 78.5x195.5cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Bredde | 75 cm |
| Mål | 78.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 709,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287041726 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.












