
vidaXL Sengeramme heltre 90x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme heltre 90x200 cm
Skap en tidløs atmosfære på soverommet med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Denne sengerammen er laget av solid furu, som ikke bare gir et vakkert utseende, men også en varig holdbarhet.
Heltre furu for naturlig sjarm
- Materiale: Furu
- Type: Enkeltseng
- Sengebredde: 90cm
- Sengelengde: 200cm
- Farge: Brun
Denne sengerammen kombinerer enkelhet med funksjonalitet og vil være et praktisk og dekorativt tilskudd til ethvert soverom. Med en lengde på 205.0 cm og bredde på 90 cm passer den perfekt for en madrass på 90 x 200 cm.
Stabil konstruksjon for god støtte
- Solid og stabil ramme for ekstra stabilitet
- Komfortabel støtte for ryggen
- Tidløst design som passer inn i ethvert interiør
Denne sengerammen fra Vidaxl leveres uten madrass, men er designet for å gi deg den ultimate komforten og stilen du fortjener. Oppgrader soverommet ditt i dag med vidaXL Sengeramme heltre 90x200 cm!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

vidaXL Dagseng heltre furu 90x190 cm

vidaXL Uttrekkbar ramme til sovesofa svart metall 90x200 cm
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame 21cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Lengde | 205.0 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Mål | 90x200 |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Sengetype | Enkeltseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 439,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















