
vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme i Heltre Furu - Tidløs Eleganse og Holdbarhet
Skap et tidløst og elegant preg på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne sengerammen, designet for enkeltseng med målene 120x190 cm (4FT Small Double), kombinerer praktisk funksjonalitet med vakker estetikk.
Holdbar Konstruksjon av Heltre Furu
- Materiale: Laget av solid furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og varige skjønnhet.
- Stabil Sengeramme: Den robuste konstruksjonen sikrer stabilitet og støtte for en god natts søvn.
- Lameller for Ekstra Støtte: Inkluderte lameller gir ekstra støtte til madrassen og forlenger levetiden.
Komfortabelt Design med Ryggstøtte
Sengerammens hodegavl gir deg utmerket ryggstøtte når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av med en bok eller film. Den elegante designen passer perfekt inn i ethvert soverom.
Spesifikasjoner:
- Bredde: 120 cm
- Lengde: 195,5 cm
- Høyde: 101,0 cm
- Fargevalg: Beige, Brun, Grå, Hvit, Svart
Ta soveromsinnredningen til nye høyder med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap et varmt og innbydende miljø samtidig som du nyter den solide konstruksjonen og vakre designet denne sengerammen har å tilby.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Beige, Brun, Grå, Hvit, Svart |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 120 cm |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125.5x195.5 |
| Høyde | 101.0 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Sengetype | Dobbelseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 559,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








