
vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en tidløs atmosfære på soverommet med vår vidaXL Sengeramme i heltre furu, designet for en dobbeltseng med målene 140x200 cm. Denne sengerammen kombinerer enkelhet og funksjonalitet, og vil være et praktisk og dekorativt tilskudd til ditt hjem.
Holdbarhet og stabilitet i fokus
- Materiale: Laget av solid furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og rustikke utseende.
- Solid konstruksjon: Trerammen sikrer stabilitet og lang levetid, mens lamellene gir ekstra støtte til sengen.
- Stressavlastning: Absorberer vekt og stress for å forlenge madrassens levetid.
Komfortabel støtte og praktisk design
- Ryggstøtte: Sengegavlen gir utmerket støtte når du sitter opp i sengen for lesing eller avslapning.
- Enkel montering: Leveres med alt du trenger for enkel montering hjemme.
Ta soverommet ditt til neste nivå med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap et varmt og innbydende miljø hvor du kan slappe av og nyte gode netter med god søvnkvalitet. Legg til din personlige stil med dette elegante møbelet fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram 140x200cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 146.0 cm |
| Mål | 140x200 |
| Høyde | 31.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 32.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 849,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







