
vidaXL Sengeramme heltre furu 150x200 cm UK King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme heltre furu 150x200 cm UK King. Denne sengerammen er laget av solid heltre furu i en vakker brun farge, som gir både funksjonalitet og stil til rommet ditt.
Robust design og praktisk størrelse
- Bredde: 150 cm
- Farge: Brun, Furu
VidaXL er merket bak denne sengerammen, kjent for kvalitet og pålitelighet. Denne sengerammen er designet for å passe en madrassstørrelse på 150x200 cm, og den vil gi deg den nødvendige støtten for en god natts søvn.
Med sterke lameller og en klassisk sengegavl, vil du kunne slappe av komfortabelt mens du leser en bok eller ser på favorittfilmen din. Denne sengerammen kombinerer funksjonalitet med et tiltalende design som vil forbedre ethvert soverom.
Oppgrader soveromsinteriøret ditt med vidaXL Sengeramme heltre furu 150x200 cm UK King og nyt både kvalitet og stil i ett produkt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 150x200 cm UK King |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun, Furu |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 69.5cm Sängram 150X200cm |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 150x200 |
| Sengebredde | 150cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 599,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 150x200 cm UK King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







