
vidaXL Sengeramme heltre furu 160x200 cm hvit
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne hvite sengerammen i størrelse 160x200 cm er det perfekte valget for de som verdsetter både stil og kvalitet.
Holdbarhet og skjønnhet i ett
- Materiale: Laget av solid furu, denne sengerammen kombinerer holdbarhet med naturlig skjønnhet.
- Design: Med en dobbeltsengsstørrelse på 160x200 cm passer denne sengerammen perfekt til et par eller enkeltperson som ønsker ekstra plass.
- Kvalitet: Den hvite overflaten gir et friskt og rent uttrykk som passer inn i ethvert interiør.
Komfortabel og funksjonell
vidaXL Sengeramme i heltre furu er ikke bare et vakkert tillegg til rommet ditt, men den er også praktisk og funksjonell. Med en høyde på 69,5 cm gir den deg den ideelle støtten du trenger for en god natts søvn.
Ta steget mot å oppgradere soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Skap et rom fylt med stil, komfort og holdbarhet - alt i ett produkt!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 160x200 cm hvit |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 160 cm |
| Sengebredde | 160cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160X200 |
| Høyde | 69.5 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 439,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 160x200 cm hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








