
vidaXL Sengeramme heltre furu 180x200 cm 6FT Super King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap et tidløst og moderne uttrykk i soverommet ditt med vår eksklusive vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne dobbeltsengen med en bredde på 180 cm og lengde på 200 cm vil gi deg den ultimate komforten du fortjener.
Holdbarhet og stil i ett
- Materiale: Laget av solid furu for ekstra holdbarhet
- Farger: Velg mellom sort, hvit, sølv, grå, brun, blå, grønn, wenge, furu, rosa eller natur for å matche din personlige stil
- Høyde: Med en høyde på 69.5 cm gir denne sengerammen et imponerende utseende til ditt soverom
Vår sengeramme er designet for å passe perfekt til en madrass på 180x200 cm (6FT Super King), slik at du kan nyte en god natts søvn hver kveld. Vær oppmerksom på at madrassen ikke er inkludert i leveransen.
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap ditt drømmesoverom i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 180x200 cm 6FT Super King |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit, Sølv, Grå, Brun, Blå, Grønn, Wenge, Furu, Rosa, Natur |
| Sengemål | 180x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram 180x200cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 180cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Lengde | 200 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Mål | 180x200 |
| Høyde | 69.5 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Sengetype | Dobbelseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 569,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 180x200 cm 6FT Super King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








