
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287037736
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en tidløs atmosfære på soverommet med vår vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne sengerammen er laget av premium furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
Holdbarhet og stabilitet
- Laget av solid heltre furu for langvarig bruk
- Lamellene gir ekstra støtte og forlenger madrassens levetid
Komfortabel støtte
Den inkluderte sengegavlen gir utmerket ryggstøtte når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av med en god bok eller film.
Spesifikasjoner:
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Farge: Brun
- Sengelengde: 190cm
Den vidaXL Sengeramme i heltre furu passer perfekt til en madrass på 75 x 190 cm (2FT6 Small Single). Med målene 195,5 x 81 x 100 cm (L x B x H) vil denne sengerammen være et praktisk og dekorativt tilskudd til ethvert soverom.
Merk: Madrass er ikke inkludert, men du kan utforske vårt utvalg av passende madrasser i butikken vår.
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante vidaXL Sengerammen i heltre furu og skap en varm og innbydende atmosfære for gode netter med søvn.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287037736 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Uten Madrass 75x190 cm Heltre Furu Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 110.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 729,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287037736 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







