
vidaXL Sengeramme heltre furu 200x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu
VidaXL Sengeramme heltre furu 200x200 cm er det ultimate valget for å bringe en moderne touch til soverommet ditt. Denne sengerammen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet.
Hold deg komfortabel og stilig med denne dobbeltsengen
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 200cm
- Sengelengde: 200cm
- Farge: Brun
- Høyde: 21.0 cm
- Lengde: 200.0 cm
Dette elegante møbelet har solide lameller laget av kryssfiner som sikrer jevn vektfordeling og holder madrassen på plass uansett bevegelser. Den komfortable sengegavlen lar deg slappe av mens du leser eller ser på TV.
Kvalitet og stil i ett produkt fra Vidaxl
VidaXL er kjent for å levere kvalitetsprodukter, og denne sengerammen er intet unntak. Med mål på 200 x 200 cm passer den perfekt til en madrass av samme størrelse. Både sengerammen og lamellene er laget av ubehandlet heltre furu, noe som gir et naturlig og varig preg.
Merk: Madrass følger ikke med, men du kan finne passende alternativer i vår butikk.
Ta steget mot et mer moderne soverom med vidaXL Sengeramme i heltre furu - et møbel som kombinerer funksjonalitet, stil og holdbarhet på enestående vis.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 200x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Med Madrass 200x200 cm Heltre Furu Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 200cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 200 cm |
| Mål | 200x200 |
| Høyde | 21.0 cm |
| Lengde | 200.0 cm |
| Benhøyde | 32.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 499,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 200x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








