
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287027089
Produktinformasjon
Opplev Komfort og Kvalitet med vidaXL Sengeramme i Heltre Furu
Drømmer du om en god natts søvn på en solid og stilfull sengeramme? Da er vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single det perfekte valget for deg. Denne klassiske sengerammen kombinerer komfort, holdbarhet og naturlig skjønnhet.
Holdbar Konstruksjon i Furu
- Type: Sengerammer
- Materiale: Heltre furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Farge: Brun
- Sengelengde: 190cm
Heltre furu er ikke bare vakkert, men også et sterkt og stabilt materiale som sikrer langvarig bruk. Med rette årringer og karakteristiske knuter får sengerammen et rustikt og unikt utseende som vil passe perfekt inn i ethvert soverom.
Komfortabel Støtte og Praktisk Design
Denne sengerammen gir deg ikke bare en god natts søvn, men også komfortabel støtte når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av. Sengegavlen gir utmerket ryggstøtte når du leser en bok eller ser på favorittfilmen din.
VidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single leveres uten madrass, så du kan velge den perfekte madrassen som passer dine preferanser. Rammen er designet for en madrass som måler 75 x 190 cm (2FT6 Small Single), noe som gjør den ideell for enkeltpersoner eller gjesterom.
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Bestill din vidaXL Sengeramme heltre furu i dag og opplev den ultimate kombinasjonen av komfort, kvalitet og stil!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287027089 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 31cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 110.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Bærekraftsertifiseringer | OEKO-TEX |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 669,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single 8720287027089 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







