
vidaXL Sengeramme heltre furu 90x190 cm 3FT Single
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en tidløs atmosfære på soverommet med vår vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne enkeltsengen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og rustikke sjarm.
Holdbarhet og stabilitet i fokus
- Materiale: Laget av solid furu for langvarig bruk
- Design: Enkel, men elegant design som passer inn i ethvert soverom
- Sengebredde: 90cm for en komfortabel nattesøvn
- Sengelengde: 190cm gir god plass til en god natts søvn
- Støttende konstruksjon: Lamellene gir ekstra støtte og forlenger madrassens levetid
Vår sengeramme er designet for å gi deg den ultimate komforten og støtten du trenger for en god natts søvn. Den solide konstruksjonen sikrer stabilitet og holdbarhet, mens sengegavlen gir deg ekstra støtte når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av.
Merk: Madrass er ikke inkludert, men passende madrasser finner du i vår butikk. Denne sengerammen passer perfekt til en madrass på 90 x 190 cm (3FT Single).
Ta steget mot en bedre søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap et varmt og innbydende soverom med dette praktiske og dekorative møbelet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 90x190 cm 3FT Single |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 90x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL brown, 90 Solid Wood Bed Frame Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Lengde | 205.0 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Mål | 90x190 |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 519,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 90x190 cm 3FT Single blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








