
vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Denne sengerammen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir rommet ditt et rustikt preg.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Laget av heltre furu for langvarig holdbarhet
- Type: Enkeltseng
- Sengebredde: 90cm
- Sengelengde: 200cm
- Farger: Sort, Hvit, Grå, Brun, Furu, Rosa
- Høyde: 31.0 cm
- Lengde: 205.5 cm
Denne sengerammen er ikke bare solid og stabil, men den har også en iøynefallende design som vil gi soverommet ditt et unikt preg. Den klassiske sengegavlen gir deg ekstra komfort når du hviler, leser eller ser på TV.
Viktig å merke seg er at denne sengerammen leveres uten madrass, så sørg for å finne en passende madrass som måler 90 x 200 cm. Monteringen er enkel og kreves for å sette opp denne elegante sengerammen.
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm - det perfekte valget for de som verdsetter kvalitet og design!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit, Grå, Brun, Furu, Rosa |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 90 cm |
| Mål | 95.5 x 205.5 |
| Høyde | 31.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 519,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








