
vidaXL Sengeramme heltre furu honningbrun 140x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en moderne og stilig atmosfære med denne honningbrune sengerammen fra vidaXL. Med en bredde på 140 cm passer denne sengerammen perfekt for en madrassstørrelse på 140x200 cm, og gir deg den ideelle balansen mellom funksjonalitet og estetikk.
Holdbarhet og stil i ett
- Farge: Brun
- Materiale: Solid heltre furu
- Dimensjoner: 206 x 146 x 63 cm (L x B x H)
- Madrassstørrelse: Passer til 140 x 200 cm (B x L)
- Montering kreves: Ja
Denne sengerammen er laget av høykvalitets heltre furu, noe som gir den ekstrem soliditet og holdbarhet. De solide kryssfinérplatene sikrer nødvendig støtte og komfort for en god natts søvn. Vær oppmerksom på at madrassen ikke er inkludert, men du kan finne passende alternativer i vår butikk.
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante og funksjonelle sengerammen som vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ditt hjem.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu honningbrun 140x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 63cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 140 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 140x200 |
| Sengebredde | 140cm |
| Lengde | 206.0 cm |
| Høyde | 63.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 389,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu honningbrun 140x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








