
vidaXL Sengeramme honningbrun heltre 150x200 cm 5FT King Size
Produktinformasjon
Opplev Luksus med vidaXL Sengeramme i Honningbrunt Heltre (150x200 cm)
vidaXL Sengeramme honningbrun heltre 150x200 cm 5FT King Size er det ultimate valget for deg som ønsker en kombinasjon av stil og funksjonalitet i soverommet ditt. Denne klassiske sengerammen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk og tidløs følelse til rommet.
Design og Funksjonalitet
- Premium Furu: Denne sengerammen er konstruert av massiv furu med rett korn og karakteristiske knuter som gir et unikt utseende.
- Ribbebunn for Støtte: Med en ribbebunn som gir ekstra støtte, vil denne rammen forlenge levetiden til madrassen din ved å absorbere stress og vekt.
- Praktisk Sengegavl: Sengegavlen gir ikke bare ekstra støtte, men holder også putene på plass for en mer komfortabel søvnopplevelse.
Tekniske Spesifikasjoner
- Materiale: Furu
- Sengelengde: 200 cm
- Sengebredde: 150 cm
- Bredde: 155.5 cm
- Høyde: 31.0 cm
- Lengde: 205.5 cm
- Farge: Brun
Gjør ditt soverom komplett med Vidaxl's sengeramme i honningbrunt heltre. Skap en oase av ro og komfort med denne elegante og funksjonelle sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme honningbrun heltre 150x200 cm 5FT King Size |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Honey Brown Solid 5FT Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 150cm |
| Mål | 150x200 |
| Bredde | 155.5 cm |
| Høyde | 31.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 579,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme honningbrun heltre 150x200 cm 5FT King Size blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








