
vidaXL Sengeramme hvit 120x200 cm heltre furu
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme hvit 120x200 cm heltre furu
Skap en oase av ro og komfort med vår vidaXL Sengeramme i hvitt heltre furu. Denne enkeltsengen med en bredde på 120 cm og lengde på 200 cm er det perfekte valget for et moderne og stilrent soverom.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Laget av solid furu, denne sengerammen kombinerer naturlig skjønnhet med holdbarhet.
- Stabil konstruksjon: Trerammen sikrer stabilitet og styrke, slik at du kan nyte en trygg og god natts søvn.
- Solide lameller: Kryssfiner-lamellene gir jevn vektfordeling og holder madrassen på plass uansett bevegelser.
Denne sengerammen leveres kun med rammen, madrass er ikke inkludert. Besøk vår butikk for et utvalg av passende madrasser som passer til målene 120 x 200 cm.
Tekniske spesifikasjoner
- Farge: Hvit
- Mål: 200 x 120 x 5 cm (L x B x H)
- Egnet madrassmål: 120 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
VidaXL Sengeramme hvit 120x200 cm heltre furu er en perfekt kombinasjon av funksjonalitet og stil. Oppgrader ditt soverom i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit 120x200 cm heltre furu |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 120 cm |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Lengde | 200 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 289,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit 120x200 cm heltre furu blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








