
vidaXL Sengeramme hvit 140x200 cm konstruert tre
Nyt en avslappende natts søvn på denne sengerammen! Den er et innbydende tillegg til ethvert soverom. Slitesterkt materiale: Det konstruerte treverket er av eksepsjonell kvalitet med glatt overflate og har også styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Metallben: Sengen støttes av solide metallben som sikrer stabilitet, s......
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 719,-
1 749,-
1
Populære produkter

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-1%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 789,-
3 839,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu
1 689,-
1 719,-
1

-2%
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i hvit konstruert tre
Skap en oase av ro og komfort med vår vidaXL Sengeramme i hvit utførelse, perfekt for en dobbeltseng med en bredde på 140 cm og lengde på 200 cm. Denne sengerammen er laget av slitesterkt konstruert treverk av høy kvalitet, som ikke bare gir en jevn overflate, men også styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet.
Stabil støtte og holdbarhet
- Metallben for solid støtte og stabilitet
- Kryssfiner-lameller for optimal vektfordeling og madrassstabilitet
- Samlet mål: 203 x 143 x 20 cm (L x B x H)
- Egnet madrassmål: 140 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
- SKU: 832141 | EAN: 8720845796266
Denne sengerammen fra vidaXL er det perfekte valget for å oppgradere soverommet ditt med et friskt og moderne utseende. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante og funksjonelle sengerammen i hvit konstruert tre!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit 140x200 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 143x203cm |
Spesifikasjoner
| Type seng | Dobbeltseng |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Mål
| Bredde | 140 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 143x203 |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 45.0 cm |
| Sengebredde | 145cm |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Pris og prishistorikk
Seng med lagring og madrass Gråbrun 200 x 200 cm Polyester Seng med lagring og LED med LED Mørkegrå 140 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrå 200 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrønn 100 x 200 cm
Sengestamme med hodegjerde Mørkegrå 90 x 190 cm Stoff Seng med lagring og LED med madrass Lysegrå 120 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Gråbrun 180 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass med lagring Rosa 100 x 200 cm
Sengestamme med hodegjerde Mørkegrå 180 x 200 cm Fløyel Seng med lagring og LED med madrass Svart 140 x 190 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Svart 200 x 200 cm Kunstlær Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrønn 100 x 200 cm











