
vidaXL Sengeramme hvit heltre 135x190 cm 4FT6 Double
Denne klassiske sengerammen, med et enkelt, men tidløst design, vil være et praktisk og dekorativt tillegg til soverommet. Heltre furu: Heltre furu er et naturlig vakkert materiale. Furu har en rett årring, og knutene gir materialet dets særegne, rustikke utseende. Kryssfiner lameller: Kryssfiner-lamellene gir god vektfordeli......
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 719,-
1 749,-
1
Populære produkter

-1%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 519,-
2 549,-
1

-2%

-2%

-1%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 789,-
3 839,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu
1 689,-
1 719,-
1
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i hvit heltre
Skap en tidløs atmosfære i soverommet ditt med vår vidaXL Sengeramme i hvit heltre. Denne dobbeltsengen er laget av solid furu, et naturlig vakkert materiale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
Robust konstruksjon og elegant design
- Materiale: Laget av heltre furu for langvarig holdbarhet
- Størrelse: Passer til en madrass på 135x190 cm (4FT6 Double)
- Dimensjoner: Bredde: 181.0 cm, Høyde: 66.0 cm, Lengde: 203.5 cm
- Type seng: Dobbeltseng med plass til to
Komfortabel og funksjonell
Denne sengerammen leveres med kryssfiner lameller som gir god vektfordeling og holder madrassen på plass uansett bevegelser om natten. Enten du vil slappe av med en bok eller ha søte drømmer, vil denne sengen gi deg den komforten du trenger.
Merk: Madrass er ikke inkludert, men du kan finne passende alternativer i vår butikk.
Gjør soverommet komplett med vidaXL Sengeramme i hvit heltre. Bestill din nye favorittseng i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre 135x190 cm 4FT6 Double |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 135x190 cm |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
Mål
| Sengelengde | 190cm |
| Sengebredde | 180cm |
| Mål | 181x203.5 |
| Bredde | 181.0 cm |
| Høyde | 66.0 cm |
| Lengde | 203.5 cm |
Generelt
| Sengetype | Dobbelseng |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Pris og prishistorikk
Seng med lagring og LED med madrass Svart 120 x 200 cm stoff Boksfjær Seng med hodegjerde Svart 200 x 180 cm stoff Seng med Oppbevaring med madrass Mørkegrå 180 x 200 cm Kunstlær Seng med lagring og LED med madrass Lysegrå 140 x 200 cm stoff
Seng med lagring og LED med madrass Mørkegrå 90 x 190 cm stoff Boksfjær Seng med hodegjerde Svart 200 x 180 cm stoff Seng med Oppbevaring med madrass Lysegrå 180 x 200 cm Kunstlær Seng med lagring og LED med madrass Lysegrå 140 x 190 cm stoff
Seng med Oppbevaring med madrass Lysegrå 180 x 200 cm Kunstlær Seng med lagring og LED med madrass Mørkegrå 90 x 190 cm stoff Boksfjær Seng med madrass Svart 200 x 180 cm stoff Seng med lagring og madrass Lysegrå 140 x 200 cm Konstruert tre











