
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double er den perfekte blandingen av funksjonalitet og stil. Denne enkeltsengen er laget av solid furu, noe som gir en holdbar og stabil ramme som vil vare i mange år fremover.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Furu
- Sengebredde: 120cm
- Sengelengde: 190cm
- Farge: Hvit
- Bredde: 125.5 cm
- Høyde: 69.5 cm
- Lengde: 195.5 cm
Den hvite overflaten gir et friskt og moderne utseende som passer perfekt inn i ethvert soverom. Den klassiske sengegavlen gir ikke bare ekstra komfort når du lener deg tilbake, men legger også til et dekorativt element som skiller seg ut.
Denne sengerammen er designet for en madrass på 120 x 190 cm (4FT Small Double), og montering er enkel og grei. Skap et elegant og koselig soverom med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Wood Sängram 125x199cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 120x190 |
| Bredde | 125.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Sengetype | Dobbelseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 819,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x190 cm 4FT Small Double blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







