
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vår vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Denne sengerammen er designet for enkeltsenger med en bredde på 120 cm og en lengde på 200 cm, og passer perfekt for deg som ønsker både stil og funksjonalitet.
Holdbarhet og stil i ett
- Materiale: Laget av solid furu, denne sengerammen kombinerer holdbarhet med et vakkert naturlig utseende. Furuens rette årringer og knuter gir rammen et rustikt preg som vil passe perfekt inn i ethvert moderne eller klassisk soverom.
- Sengegavl: Den klassiske sengegavlen gir deg muligheten til å slappe av komfortabelt mens du leser en bok eller ser på TV. En perfekt balanse mellom stil og funksjonalitet.
- Lameller: Med solide kryssfiner-lameller sikrer vi god vektfordeling og stabilitet, slik at madrassen din holder seg på plass uansett hvor mye du beveger deg om natten.
Spesifikasjoner
- Farge: Hvit
- Mål: Bredde: 125.5 cm, Høyde: 73.5 cm, Lengde: 206.0 cm
- Egnet madrassstørrelse: 120 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Skap ditt eget personlige fristed med denne holdbare og elegante sengerammen som vil gi deg mange netter med god søvn og komfort.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 73.5cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 120x200 cm |
| Bredde | 125.5 cm |
| Høyde | 73.5 cm |
| Lengde | 206.0 cm |
| Benhøyde | 23.0 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 059,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 120x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







