
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 150x200 cm UK King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
Gi soverommet ditt et moderne preg med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu, designet for en madrassstørrelse på 150x200 cm (UK King). Denne sengerammen kombinerer funksjonalitet med stil og vil være et solid og slitesterkt tillegg til ditt interiør.
Holdbarhet og komfort i fokus
- Farge: Hvit
- Bredde: 150 cm
- Materiale: Heltre furu
- Størrelse: Passer til madrasser på 150x200 cm (B x L)
Sengerammens sterke lameller gir den nødvendige støtten for en god natts søvn, mens den klassiske sengegavlen legger til ekstra komfort når du slapper av med en bok eller ser på favorittfilmen din. Denne sengerammen er enkel å montere og vil være et praktisk valg for ethvert soverom.
Merk: Madrass følger ikke med i leveransen. Opplev den ultimate søvnkomforten med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 150x200 cm UK King |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame 26cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 869,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 150x200 cm UK King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







