
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm UK King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
Gi soverommet ditt en moderne touch med denne elegante sengerammen fra vidaXL. Denne sengerammen er laget av solid furu og er designet for å være både praktisk og dekorativ.
Robust konstruksjon for komfortabel søvn
- Type: Sengeramme
- Materiale: Heltre furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 150cm
- Sengelengde: 200cm
- Farge: Svart
- Mål: 155.5 x 206.5 x 70.0 cm (B x L x H)
Denne sengerammen gir den nødvendige støtten for en god natts søvn, og den klassiske designen lar deg slappe av mens du leser eller ser på TV.
Perfekt for en madrass på 150x200 cm
Denne UK King-size sengerammen passer perfekt til en madrass på 150x200 cm, og leveres uten madrass for å gi deg muligheten til å velge din egen komfort.
Ta steget mot en bedre søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Oppgrader soverommet ditt i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm UK King |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 150cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 150x200 cm |
| Bredde | 155.5 cm |
| Høyde | 70.0 cm |
| Lengde | 206.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 859,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm UK King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







