
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 180x200 cm 6FT Super King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 180x200 cm 6FT Super King er den perfekte kombinasjonen av funksjonalitet og stil for ditt soverom. Denne sengerammen er laget av solid furu, noe som gir en holdbar og stabil konstruksjon som varer lenge.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 180cm
- Bredde: 185.5 cm
- Høyde: 110.0 cm
- Lengde: 205.5 cm
- Farge: Hvit
Den hvite overflaten gir et friskt og moderne utseende som passer perfekt inn i ethvert interiør. Med en lengde på 205,5 cm, bredde på 185,5 cm og høyde på 110,0 cm, passer denne sengerammen perfekt til en madrassstørrelse på 180 x 200 cm (6FT Super King Size).
Komfortabel sengegavl for avslapning
Den inkluderte sengegavlen gir ikke bare en dekorativ touch, men gir også ekstra komfort når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av med en god bok eller favorittfilm.
Vidaxl Sengeramme i hvit heltre furu er en ideell løsning for de som leter etter en solid, stilfull og funksjonell sengeramme som vil vare i mange år fremover. Oppgrader soverommet ditt i dag med denne elegante sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 180x200 cm 6FT Super King |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 180x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 180cm |
| Mål | 185.5x205.5 |
| Bredde | 185.5 cm |
| Høyde | 110.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Sengetype | Rammeseng |
| Sengestørrelse | Dobbeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 219,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 180x200 cm 6FT Super King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







