
vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 90x200 cm
Ta den moderne ruten til ditt soverom med denne sengerammen i tre! Den vil være et praktisk og dekorativt tillegg til interiøret. Premium materiale: Heltre furu er et vakkert naturmateriale. Behandle overflaten med olje, voks, lakk eller en glassfinish for en sterkere overflate og enkel rengjøring. Furu har en rett årring, og......
fra 1 129,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Denne sengerammen er designet for å kombinere funksjonalitet med stil, og vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ditt hjem.
Holdbarhet og naturlig skjønnhet
- Materiale: Laget av solid furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og varme.
- Farge: Den rene hvite fargen gir et friskt og lyst preg til rommet.
- Størrelse: Passer perfekt til enkeltseng med bredde på 90cm og lengde på 200cm.
Funksjonell design for komfort
- Solid konstruksjon: Sengerammen er utstyrt med solide lameller som gir nødvendig støtte og komfort for en god natts søvn.
- Allsidig bruk: Ideell for små rom, multifunksjonelle rom, enkeltsenger og eldre barn.
- Enkel montering: Med enkel montering kan du raskt sette opp sengen uten stress.
Gjør soverommet ditt komplett med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Skap et rom fylt med varme, stil og funksjonalitet. Bestill din sengeramme i dag og opplev den ultimate kombinasjonen av kvalitet og design!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 689,-
1 719,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 82cm Sängram |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Hovedmateriale | Furu |
| Mønster | Nei |
| Antall seter | 3-seter |
| Materiale (ben) | Furu |
| Armstøtte | Ja |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Produsentfarge | White |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Mål
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 90x200 cm |
| Bredde | 95.5 cm |
| Høyde | 73.5 cm |
| Lengde | 206.0 cm |
| Benhøyde | 23.0 cm |
| Dybde | 98.0 cm |
Funksjoner
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
Generelt
| Sengetype | Enkeltseng |
Sofaer
| Type sofa | Dagseng |
Populære produkter

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
2 719,-
2 769,-
1

-2%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 719,-
3 789,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%

-3%
Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
5 699,-
5 889,-
1

-2%
Sengeramme i metall svart 183x213 cm
1 299,-
1 329,-
1

-2%
Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
3 629,-
3 699,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 129,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre furu 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Seng med lagring og LED med LED Gråbrun 90 x 190 cm Polyester Seng med lagring og madrass Svart 140 x 190 cm Konstruert tre Seng med lagring og LED med madrass Blå 180 x 200 cm Polyester Seng med lagring og madrass Lysegrå 120 x 200 cm Konstruert tre
Seng med lagring og LED med madrass Blå 90 x 190 cm Polyester Barneseng med sklie Hvit og Antrasitt 80 x 200 cm Sengeramme i metall med hodeog fotgavl svart 107x203 cm Seng med lagring og madrass Creme 180 x 200 cm Konstruert tre
Seng med lagring og LED med LED Gråbrun 90 x 190 cm Polyester Barneseng med sklie Hvit og Antrasitt 75 x 190 cm Sengeramme i metall med sengegavl svart 200x200 cm Seng med lagring og madrass Blå 200 x 200 cm Konstruert tre








