
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL. Denne enkeltsengen med en bredde på 100 cm er laget av robust pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Funksjonell design for optimal komfort
- Metallameller og senterben gir madrassen din nødvendig støtte og pusteevne.
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte mens du slapper av.
- Ekstra oppbevaringsplass under sengen holder tingene dine organisert og ute av syne.
Spesifikasjoner:
- Type: Sengeramme
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 100 cm
- Materiale: Metall
- Farge: Hvit
Gjør monteringen enkel med den medfølgende manualen. Denne sengerammen har en total størrelse på 196 x 104,5 x 90,5 cm (L x B x H) og en høyde under sengen på 26 cm. Passer til madrasser på 100 x 190 cm (B x L), madrass ikke inkludert.
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante vidaXL Sengerammen i metall, perfekt for de som verdsetter kvalitet og stil!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 100x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 100x190 cm Sängram |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Sengebredde | 100cm |
| Bredde | 100 cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 910,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







