
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i elegant hvit utførelse. Denne sengerammen er designet for å gi deg den ultimate kombinasjonen av stil og funksjonalitet.
Robust metallkonstruksjon for langvarig holdbarhet
- Type: Sengegavler
- Materiale: Metall
- Bredde: 100 cm
- Farge: Hvit
VidaXL, et anerkjent merke innen møbler, har skapt denne sengerammen med pulverlakkert stål som gir eksepsjonell stabilitet og holdbarhet. Med ben og lameller i metall får du ikke bare støtte til madrassen din, men også god ventilasjon for en behagelig nattesøvn.
Funksjonell design for ekstra komfort
Denne sengerammen har en praktisk hode- og fotgavl som ikke bare holder madrassen på plass, men også gir deg god ryggstøtte når du ønsker å slappe av med en bok eller se på TV. Med ekstra oppbevaringsplass under sengen kan du holde tingene dine ryddig og organisert.
Med vidaXL Sengeramme i metall kan du skape ditt drømmesoverom med stil og funksjonalitet i fokus. Legg til din personlige touch med passende madrasser og sengetøy for å fullføre utseendet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengegavler |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 100x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 100x190 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 100 cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Sengebredde | 100cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 830,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







