
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm 8721012250314
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl
Skap en tidløs atmosfære på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i elegant hvit utførelse. Denne sengerammen er det perfekte valget for de som verdsetter både stil og funksjonalitet.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Type: Sengeramme
- Materiale: Høykvalitets metall
- Farge: Elegant hvit
VidaXL har skapt denne sengerammen med fokus på holdbarhet og stabilitet. Den robuste metallkonstruksjonen gir eksepsjonell støtte og sikrer at rammen varer lenge.
Funksjonell design for ekstra komfort
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg støtte når du sitter opp i sengen.
- Ekstra plass under sengen gir deg muligheten til å oppbevare tingene dine ute av syne.
- Senterben og metallameller gir madrassen din den nødvendige støtten og ventilasjonen den trenger.
Med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl kan du nyte en god natts søvn i en seng som kombinerer stil, komfort og funksjonalitet på en elegant måte. Skap ditt drømmesoverom med denne vakre sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm 8721012250314 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 100x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 100x190 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 100 cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Sengebredde | 100cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 920,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 100x190 cm 8721012250314 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







