
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012249363
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra vidaXL!
- Type: Sengerammer
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 120cm
- Sengelengde: 190cm
- Materiale: Robust metallkonstruksjon
- Farge: Hvit
- Mål: 125.0 cm x 90.0 cm x 196.0 cm (B x H x L)
Gjør soverommet ditt til et stilfullt og komfortabelt sted med denne sengerammen fra vidaXL. Den hvite metallrammen gir en tidløs estetikk som passer perfekt inn i ethvert interiør.
Elegant design med praktiske funksjoner
Denne sengerammen er laget av pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med en høyde på 90 cm og en bredde på 125 cm passer den perfekt til en madrass på 120 x 190 cm.
Sengerammen har en funksjonell hode- og fotgavl som ikke bare holder madrassen på plass, men også gir deg ekstra støtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV.
Ekstra lagringsplass og enkel montering
Denne sengerammen kommer også med ekstra plass under sengen, perfekt for å oppbevare bokser eller andre gjenstander ut av syne. Monteringen er enkel og krever minimal innsats, slik at du raskt kan nyte den nye sengen din.
Ta soveromsinnredningen din til neste nivå med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra vidaXL!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012249363 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125x196 |
| Bredde | 125.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 359,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012249363 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








