
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8720845884802
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra vidaXL!
- Type: Sengerammer
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Hvit
- Sengebredde: 120cm
- Sengelengde: 200cm
Elegant design med robust metallkonstruksjon
Denne sengerammen kombinerer tidløs estetikk med holdbarhet. Laget av pulverlakkert stål, gir den eksepsjonell stabilitet og holdbarhet.
Funksjonell hode- og fotgavl for ekstra komfort
Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg god støtte. Hodegavlen er perfekt for avslapning mens du leser eller ser på TV.
Viktig å merke seg: Madrass er ikke inkludert. Passende madrasser finner du i vårt sortiment.
Tekniske spesifikasjoner:
- Materiale: Stål
- Samlet mål: 207 x 125 x 100 cm (L x B x H)
- Høyde under sengen: 26 cm
- Egnet madrassmål: 120 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Gjør soverommet ditt komplett med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra vidaXL!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8720845884802 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 120 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 409,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8720845884802 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








