
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012189256
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm er det ideelle valget for de som ønsker en kombinasjon av stil og funksjonalitet. Denne enkeltsengen i hvitt har en bredde på 120cm og en lengde på 200cm, perfekt for å skape et elegant og tidløst utseende i ethvert soverom.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet
- Inkluderer metallameller og senterben for å støtte madrassen din optimalt
- Ekstra plass under sengen for praktisk oppbevaring
Funksjonell design for komfort og støtte
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir ekstra støtte
- Hodegavlen gir utmerket ryggstøtte mens du sitter opp i sengen
Denne sengerammen fra Vidaxl er enkel å montere og har følgende spesifikasjoner:
- Farge: Hvit
- Materiale: Stål
- Samlet mål: 207 x 125 x 90 cm (L x B x H)
- Høyde under sengen: 26 cm
- Egnet madrassmål: 120 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Gjør soverommet ditt komplett med denne elegante og funksjonelle sengerammen fra vidaXL. Skap et rom fylt med stil og komfort med denne hvite metallsengerammen som vil vare i mange år fremover.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012189256 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 120 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 219,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012189256 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








