
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012212619
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra vidaXL!
- Type: Sengerammer
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Hvit
- Sengebredde: 120cm
- Sengelengde: 200cm
Denne sengerammen fra Vidaxl kombinerer funksjonalitet med stil for å gi deg den perfekte nattesøvnen. Her er noen av de fantastiske egenskapene:
Robust metallkonstruksjon
Sengerammen er laget av pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med denne rammen kan du være sikker på at sengen din vil vare lenge.
Funksjonell hode- og fotgavl
Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg utmerket ryggstøtte mens du slapper av i sengen. Enten du leser en bok eller ser på TV, vil denne sengerammen gi deg den komforten du trenger.
Ekstra oppbevaringsplass
Denne sengerammen har ekstra plass under sengen, perfekt for å holde oppbevaringsbokser eller andre ting utenfor syne. Det er en praktisk løsning for å holde soverommet ryddig og organisert.
Mål: 207 x 125 x 102 cm (L x B x H)
Høyde under sengen: 26 cm
Egnet madrassmål: 120 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Gi soverommet ditt et løft med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra vidaXL. Bestill din i dag og opplev en god natts søvn!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012212619 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 120 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 219,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012212619 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








