
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012249370
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap et elegant og tidløst utseende på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i hvit utførelse. Denne enkeltsengen med en bredde på 120cm og lengde på 200cm er det perfekte valget for de som ønsker både stil og funksjonalitet.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Materiale: Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
- Støtte: Komplett med metallameller og senterben for å gi madrassen din optimal støtte og pusteevne.
- Ekstra oppbevaringsplass: Under sengen er det ekstra plass til oppbevaringsbokser, slik at du kan holde tingene dine ryddig og organisert.
Funksjonell design for komfort
Sengerammens hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte mens du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV. Med en høyde under sengen på 26 cm, er det også god plass til oppbevaring under sengen.
Tekniske spesifikasjoner
- Farge: Hvit
- Samlet mål: 207 x 125 x 97 cm (L x B x H)
- Egnet madrassmål: 120 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Gjør soverommet komplett med denne elegante vidaXL Sengerammen i metall som kombinerer stil, funksjonalitet og holdbarhet. Skap ditt drømmesoverom med denne klassiske sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012249370 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 120 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 369,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012249370 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








