
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012304253
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL. Med en bredde på 120 cm og en lengde på 200 cm passer denne sengerammen perfekt til enkeltsengen din.
Funksjonell design for komfort og holdbarhet
- Robust metallkonstruksjon: Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
- Hode- og fotgavl: Gir madrassen støtte og holder den på plass, samtidig som hodegavlen gir deg god ryggstøtte.
- Ekstra oppbevaringsplass: Under sengen er det ekstra plass til oppbevaringsbokser, slik at du kan holde tingene dine ryddig.
Denne sengerammen fra vidaXL er designet for å møte dine behov for både stil og funksjonalitet. Monteringen kreves, men med de klare instruksjonene vil du ha den oppe på null komma niks.
Ta soverommet ditt til neste nivå med denne elegante sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012304253 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 120 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 199,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x200 cm 8721012304253 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








