
-2%
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm
Hvis du leter etter en robust sengeramme til soverommet ditt, så er denne klassiske sengerammen med et elegant og tidløst design det perfekte valget! Robust metallkonstruksjon: Sengerammen er laget av pulverlakkert stål. Stål er et usedvanlig hardt og sterkt materiale som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Ben og lame......
fra 1 269,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante vidaXL sengerammen i hvitt stål. Denne dobbeltsengen med en bredde på 150 cm og lengde på 200 cm vil gi deg den perfekte nattesøvnen du fortjener.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet
- Inkluderer metallameller og senterben for optimal støtte til madrassen din
- Ekstra oppbevaringsplass under sengen for å holde ting ryddig og organisert
Funksjonell design for ekstra komfort
- Hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir deg støtte mens du leser eller ser på TV
- Høyde under sengen på 26 cm gir deg ekstra lagringsplass eller enkel rengjøring
- Passer til madrasser på 150 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Gjør soverommet ditt komplett med denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Skap ditt drømmesoverom med en blanding av funksjonalitet og estetikk!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 689,-
1 719,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit, Svart |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
Spesifikasjoner
| Materiale | Stål |
| Type seng | Dobbeltseng |
Mål
| Sengebredde | 150cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 156x207 |
| Bredde | 156.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 207.0 cm |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-3%
Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
5 699,-
5 889,-
1

-2%
Sengeramme i metall svart 183x213 cm
1 299,-
1 329,-
1

-2%
Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
3 629,-
3 699,-
1

-2%

-3%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 689,-
3 789,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%

-2%
Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
2 719,-
2 769,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 269,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Seng med lagring og LED med madrass Svart 160 x 200 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass med LED Krem 120 x 190 cm stoff Seng med lagring og madrass med madrass Mørkegrå 100 x 200 cm Boksfjær Seng med madrass med LED Rosa 80 x 200 cm Fløyel
Seng med lagring og LED med madrass Svart 120 x 200 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass med LED Blå 180 x 200 cm stoff Seng med lagring og LED med LED Mørkegrønn 140 x 200 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass Mørk brun 90 x 190 cm stoff
Boksfjær Seng med madrass med LED Rosa 80 x 200 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass med LED Krem 120 x 190 cm stoff Boksfjær Seng med madrass Mørk brun 90 x 190 cm stoff Seng med lagring og LED med madrass Lysegrå 140 x 190 cm Fløyel








