
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i elegant hvit farge. Denne sengerammen er designet for å gi deg den ultimate kombinasjonen av stil og funksjonalitet.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Bredde: 150 cm
- Farge: Hvit
VidaXL, et anerkjent merke innen møbler, har skapt denne sengerammen med pulverlakkert stål som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med ben og lameller i metall får du ikke bare støtte, men også god ventilasjon for madrassen din.
Funksjonell design for ekstra komfort
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg utmerket ryggstøtte mens du nyter en bok eller ser på TV.
- Med ekstra oppbevaringsplass under sengen kan du holde tingene dine organisert og ute av syne.
Denne sengerammen har en samlet størrelse på 207 x 156 x 97 cm (L x B x H) og passer perfekt til en madrass på 150 x 200 cm. Montering kreves, men med den klare bruksanvisningen er det en enkel oppgave.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall og nyt både stil og komfort hver dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

vidaXL Sengeramme hvit 150x200 cm 8721012158221



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 929,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






