
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8720845884840
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm er det ideelle valget for deg som ønsker en kombinasjon av stil og funksjonalitet. Denne klassiske sengerammen fra Vidaxl vil gi soverommet ditt et elegant og tidløst preg.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Bredde: 150 cm
- Farge: Hvit
- Materiale: Pulverlakkert stål
Den pulverlakkerte stålkonstruksjonen gir sengerammen eksepsjonell holdbarhet og stabilitet, slik at du kan nyte den i mange år fremover. Med ben og lameller i metall får madrassen din den nødvendige støtten og pusteevnen den trenger for en god natts søvn.
Funksjonell design med ekstra oppbevaringsplass
- Høyde under sengen: 26 cm
- Passende madrasstørrelse: 150 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Sengerammen har en praktisk hode- og fotgavl som holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte når du sitter opp i sengen. Med ekstra plass under sengen kan du enkelt oppbevare bokser eller andre ting uten å ta opp unødvendig gulvplass.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm fra Vidaxl i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8720845884840 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 439,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8720845884840 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








