
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012189294
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL. Med en bredde på 150 cm passer denne sengerammen perfekt til en madrassstørrelse på 150x200 cm.
Elegant design med robust konstruksjon
- Farge: Hvit
- Materiale: Pulverlakkert stål
- Størrelse: 207 x 156 x 90 cm (L x B x H)
- Høyde under sengen: 26 cm
- Montering kreves: Ja
Funksjonell og praktisk
Denne sengerammen er ikke bare vakker, men også funksjonell. Med hode- og fotgavl holder den madrassen på plass og gir deg ekstra støtte mens du sitter opp i sengen. Under sengen er det ekstra oppbevaringsplass for å holde tingene dine ryddig.
Gjør soverommet ditt komplett med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Skap et rom fylt med stil og komfort!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012189294 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 539,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012189294 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








