
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012191259
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra vidaXL!
- Farge: Hvit
- Bredde: 150 cm
Robust Metallkonstruksjon
Denne sengerammen er laget av pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med metallameller og senterben får madrassen din den nødvendige støtten den trenger.
Funksjonell Design
Sengerammens hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir deg utmerket ryggstøtte mens du slapper av i sengen. Den hvite fargen gir et tidløst utseende som passer inn i ethvert soverom.
Ekstra Oppbevaringsplass
Under sengen er det ekstra plass for oppbevaring, slik at du kan holde tingene dine ryddig og organisert.
Mål: 207 x 156 x 90 cm (L x B x H)
Høyde under sengen: 26 cm
Passende madrasstørrelse: 150 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Gjør soverommet ditt komplett med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra vidaXL!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012191259 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 449,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012191259 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








