
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845881818
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante vidaXL Sengerammen i hvitt metall, designet for enkeltseng med målene 90x200 cm. Denne sengerammen kombinerer stil og funksjonalitet for å gi deg den ultimate søvnopplevelsen.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu, Metall
- Farge: Hvit
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 90cm
VidaXL, et pålitelig merke innen møbler, har skapt denne sengerammen med pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med metallameller og senterben gir den nødvendig støtte og ventilasjon til madrassen din.
Funksjonell design for ekstra komfort
Denne sengerammen har en praktisk hode- og fotgavl som holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte mens du slapper av i sengen. Med ekstra plass under sengen kan du enkelt oppbevare tingene dine uten å ofre estetikken.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall og nyt både stil og komfort hver natt!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845881818 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Materiale | Furu, Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 90cm |
| Mål | 90x200 |
| Lengde | 207.0 cm |
| Høyde | 90.5 cm |
| Bredde | 95.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 249,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845881818 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








