
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845883775
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante sengerammen fra vidaXL. Den hvite metallrammen med hode- og fotgavl er designet for enkeltsenger og har en lengde på 200 cm og bredde på 90 cm.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu, Metall
- Farge: Hvit
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 90cm
VidaXL, kjent for kvalitet, har skapt denne sengerammen med pulverlakkert stål som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet. Med metallameller og senterben støtter den madrassen din perfekt og gir god ventilasjon.
Funksjonell design med ekstra oppbevaringsplass
Du får ikke bare en solid sengeramme, men også ekstra plass under sengen for å holde ting ryddig. Hode- og fotgavlen sikrer at madrassen holdes på plass, samtidig som hodegavlen gir deg komfortabel støtte når du sitter opp i sengen.
Denne vidaXL Sengerammen i metall er en perfekt kombinasjon av stil og funksjonalitet. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante og holdbare rammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845883775 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Materiale | Furu, Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 90cm |
| Mål | 90x200 |
| Lengde | 207.0 cm |
| Høyde | 90.5 cm |
| Bredde | 95.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 209,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 90x200 cm 8720845883775 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








