
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm 8721012188723
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm
Er du på jakt etter en holdbar og stilren sengeramme som gir soverommet ditt et løft? Se ikke lenger enn vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm! Denne tidløse metallsengerammen kombinerer styrke med eleganse, perfekt for ethvert moderne hjem.
Robust metallkonstruksjon for langvarig bruk
laget av pulverlakkert stål, som gir enestående holdbarhet og stabilitet. Du trenger ikke å bekymre deg for slitasje – denne sengerammen står imot tidens tann!
Bunnsolid støtte og oppbevaring
De metalliske bena og lamellene sikrer at madrassen din får den støtten den trenger. Med en smart underhøyde på 26 cm får du i tillegg ekstra oppbevaringsplass for å gjemme bort esker og andre ting. Hva med å få mer orden på soverommet?
- Farge: Svart
- Materiale: Stål
- Samlet mål: 196 x 104,5 x 90 cm (L x B x H)
- Størrelse for madrass: 100 x 190 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Funksjoner som gjør forskjellen
Med både hodegavl og fotgavl har du den perfekte støtte når du sitter oppi sengen for å lese eller se på TV. Hodegavlen holder madrassen på plass og gir en deilig støtte.
Ikke glem: Madrass følger ikke med, men vi tilbyr et bredt utvalg av madrasser for å passe din nye sengeramme. Besøk butikken vår for å finne den perfekte madrassen som komplementerer vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm.
Velg denne sengerammen for å oppgradere soverommet ditt i dag – du vil ikke angre!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm 8721012188723 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 100x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme i Metall med Hode- og Fotgavl 100x190 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 100 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 060,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 100x190 cm 8721012188723 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








