
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 120x190 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante sengerammen fra vidaXL. Med en bredde på 120 cm passer denne svarte metallrammen perfekt til enkeltsengen din. Den er laget av robust stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Funksjonell design for optimal komfort
- Høyde: 90.0 cm
- Lengde: 196.0 cm
- Sengebredde: 120 cm
- Sengelengde: 190 cm
- Ekstra oppbevaringsplass under sengen
- Hode- og fotgavl for ekstra støtte og komfort
- Madrass ikke inkludert
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl er det perfekte valget for de som ønsker en kombinasjon av stil og funksjonalitet. Den elegante svarte fargen passer inn i ethvert soverom, og den pulverlakkerte stålkonstruksjonen sikrer langvarig bruk.
Gi soverommet ditt et løft med denne sengerammen fra Vidaxl. Bestill din i dag og nyt en god natts søvn i stil!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 120x190 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Materiale | Stål |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 120 cm |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 120x190 |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 119,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl svart 120x190 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








