
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012189638
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante vidaXL Sengerammen i metall med sengegavl i klassisk svart farge. Denne enkeltsengen er laget av robust pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Metallseng med ekstra støtte fra metallameller og senterben
- Praktisk ekstra oppbevaringsplass under sengen
- Sengegavl for komfortabel ryggstøtte
Denne sengerammen har en svart finish og passer perfekt til madrasser på 183x213 cm. Med en høyde under sengen på 26 cm, tilbyr den også god plass til oppbevaring under sengen.
Montering kreves, men med enkel veiledning kan du raskt nyte den elegante designen og funksjonaliteten til denne vidaXL Sengerammen i metall. Skap ditt drømmesoverom i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012189638 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 183x213 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 183x213 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 183 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 239,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012189638 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








