
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012210059
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Den svarte metallrammen i størrelsen 183x213 cm er designet for å gi deg den ultimate komforten og stilen du fortjener.
Robust metallkonstruksjon for langvarig holdbarhet
- Materiale: Metall
- Type: Enkeltseng
- Farge: Svart
Den pulverlakkerte stålkonstruksjonen gir eksepsjonell stabilitet og holdbarhet, slik at du kan nyte en god natts søvn i mange år fremover. Med ekstra støtte fra metallameller og senterben, får madrassen din den nødvendige støtten den trenger for optimal komfort.
Praktisk design med ekstra oppbevaringsplass
Denne sengerammen er ikke bare vakker, men også praktisk. Med ekstra plass under sengen kan du enkelt oppbevare bokser og andre ting uten å ofre estetikken i rommet ditt.
Sengegavlen gir deg også god ryggstøtte når du ønsker å lene deg tilbake og slappe av med en god bok eller film. Legg til din personlige stil med valg av passende madrass som måler 183x213 cm (madrass ikke inkludert).
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante vidaXL Sengerammen i metall, og nyt både stil og komfort hver kveld!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012210059 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 183x213 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 183x213 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 183 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 339,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012210059 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








