
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012211032
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en elegant og tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i klassisk svart farge. Denne enkeltsengen er laget av robust pulverlakkert stål, som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet for en god natts søvn.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Materiale: Metall
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Svart
Sengerammen leveres komplett med metallameller og senterben som gir madrassen din optimal støtte og pusteevne. Den ekstra plassen under sengen gir deg muligheten til å oppbevare tingene dine ute av syne, samtidig som sengegavlen gir deg komfortabel ryggstøtte når du ønsker å slappe av med en god bok eller film.
Med mål på 183x213 cm passer denne sengerammen perfekt til standard madrasser, og den har en høyde under sengen på 26 cm for ekstra lagringsplass. Monteringen er enkel og kreves for å sette opp denne stilige sengerammen fra vidaXL.
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl, og nyt både stil og komfort hver natt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012211032 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 183x213 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 183x213 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 183 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 249,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012211032 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








