
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en elegant og tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i svart farge. Denne robuste sengerammen er laget av pulverlakkert stål, noe som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Støttende design for god nattesøvn
- Type: Sengeramme
- Materiale: Metall
- Farge: Svart
- Bredde: 193 cm
- Lengde: 200 cm
- Høyde: 90.0 cm
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 195 cm
Sengerammen har en sengegavl som gir deg utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på filmer. Med ekstra plass under sengen kan du enkelt oppbevare bokser og annet uten å måtte ofre synsinntrykket i rommet.
VidaXL Sengeramme i metall er designet for å passe madrasser med målene 193 x 203 cm, og montering kreves for å sette den sammen. Skap et komfortabelt og stilfullt soverom med denne elegante sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 193x203 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 193x203 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 193 cm |
| Sengebredde | 195cm |
| Mål | 193x203 |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 207.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 449,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








