
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 200x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en elegant og tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i svart, perfekt for en dobbeltseng med målene 200x200 cm. Denne sengerammen er laget av robust pulverlakkert stål, som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Støttende design for god nattesøvn
- Materiale: Metall
- Farge: Sort
- Type: Sengerammer
- Sengelengde: 200 cm
- Sengebredde: 200 cm
- Type seng: Dobbeltseng
Denne sengerammen kommer komplett med metallameller og senterben som gir madrassen din optimal støtte og pusteevne. Sengegavlen gir deg også komfortabel ryggstøtte når du ønsker å sitte opp i sengen for å lese eller se på filmer.
VidaXL Sengeramme i metall har også ekstra oppbevaringsplass under sengen, slik at du kan holde tingene dine ute av syne og organisert. Med en høyde under sengen på 26 cm, får du ekstra lagringsplass uten å ofre stil eller funksjonalitet.
Dette produktet fra Vidaxl er en ideell løsning for de som ønsker en solid og pålitelig sengeramme som passer perfekt til moderne soverom. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 200x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Sort |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 200 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 489,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 200x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








