
vidaXL Sengeramme i metall svart 120x200 cm
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme i metall svart 120x200 cm
Vidaxl presenterer en elegant og tidløs sengeramme som vil være et solid tilskudd til ditt soverom. Denne klassiske sengerammen er laget av pulverlakkert stål, et ekstremt hardt og sterkt materiale som garanterer langvarig holdbarhet og stabilitet.
Robust konstruksjon for optimal støtte
- Bredde: 120 cm
- Lengde: 200 cm
- Farge: Svart
- Type: Sengerammer
- Materiale: Metall
Denne sengerammen leveres komplett med metallameller og senterben som gir din madrass den nødvendige støtten og ventilasjonen den trenger for en god natts søvn. Med ekstra oppbevaringsplass under sengen, kan du enkelt holde tingene dine ute av syne og organisert.
Merk at madrassen ikke er inkludert, men Vidaxl tilbyr et variert utvalg av passende madrasser som du kan utforske. Monteringen er enkel takket være den medfølgende manualen.
Den svarte fargen og det stilige designet gjør denne sengerammen til et flott valg for ethvert soverom. Skap en komfortabel og elegant atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall svart 120x200 cm!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall svart 120x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 120x200 cm |
| Materiale | Metall |
| Bredde | 120 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |





