
vidaXL Sengeramme lyst heltre furu 160x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i lyst heltre furu
vidaXL Sengeramme lyst heltre furu 160x200 cm er det perfekte valget for deg som ønsker en moderne og solid seng. Denne sengerammen, laget av heltre furu, har en sterk og robust konstruksjon som garanterer langvarig bruk.
Elegant design og holdbar konstruksjon
- Bredde: 160 cm
- Farge: Brun, Furu, Natur
- Solid heltre furu ramme med kryssfinér for ekstra støtte
- Moderne design med særegen hode- og fotgavl
- Egnet for madrassstørrelse 160 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Denne sengerammen fra Vidaxl vil gi soverommet ditt et løft med sitt elegante utseende og holdbare materialer. Med en samlet størrelse på 208 x 168 x 82 cm (L x B x H) passer den perfekt til en madrass på 160 x 200 cm.
Enten du foretrekker en naturlig fargetone eller ønsker å bringe inn elementer av furu i interiøret ditt, vil denne sengerammen være et flott tilskudd til hjemmet ditt. Enkel å montere og med et moderne design, vil den skape en avslappende atmosfære på soverommet ditt.
Ta steget mot bedre søvnkvalitet med vidaXL Sengeramme i lyst heltre furu - en kombinasjon av stil, holdbarhet og komfort!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme lyst heltre furu 160x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun, Furu, Natur |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 82cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Tre, Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 160 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160X200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 208.0 cm |
| Høyde | 82.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 749,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme lyst heltre furu 160x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







